Firmamız seracılık faaliyetleri içerisinde anahtar teslim sera kurulumları da sağlamaktadır. Arazi boyutu ve koşullara göre sera keşif çalışmaları ile sera maliyeti analizi raporu ile sizlere hayalinizdeki seranın tam maliyetini sunabilmekteyiz. Hobi seralarını projelendirip sıfırdan tam projeye uygun şekilde imal ediyoruz ve siz değerli müşterilerimizin taleplerine tam ve net çözümler sağlıyoruz.

Anahtar teslim hizmetlerde sera metraj keşif çalışmaları, malzeme temini, proje aşamaları, kurulum ve teslimat tamamen firmamıza aittir. Tek yapmanız gereken taleplerinizi iletmektir.

Dilediğiniz ölçekte seralar için arazi keşif, projelendirme, analiz, kurulum ve verimlendirme hizmetleri sağlamaktayız. Sera projelerinde maliyet onlarca değişkene bağlı olarak farklılık gösterebilir. Metraj, arazi koşulları, konstrüksiyon, zemin işleri, dış kaplama maddesi, hangi sera sistemlerinin kullanılacağı gibi etkenlere bağlı olarak yapı maliyeti de değişir. Güncel maliyetler ve fiyatlandırma detayları için müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Görseller firmamızın sıfırdan projelendirme ve kurulum uygulamalarına aittir. Anahtar teslim sera imalatı öncesi aşamalar esnasında fotoğraflandırılmıştır.

Bir Cevap Yazın