Seralar örtü altı tarım faaliyetlerinin temel materyalidir. Yapay iklimlendirme, nemlendirme ve benzeri hava olaylarını isteğe göre ayarlanabildiği ürünlerinin mevsimlere bağlı olmadan yetiştirilebildiği sistemlerdir.

Tünel sera, temel sera, modern sera, blok seralar şeklinde çokça çeşidi olan bu seralar kullanılan teknolojiye göre açık alanda yapılan tarımsal yetiştiricilikten en az 20 kat daha verimlidir. Doğru projelendirme ve sistemler ile 1 dönümlük seradan en az 20 dekardan alınan mahsulü almak mümkündür. Teknolojinin gelişmesi ile beraber seralarda birçok özellikler kazandırılmış insan yükü azaltılmış verimlilik arttırılmıştır. Hatta o kadar ki yeni teknoloji seralarda topraksız tarım yapılmakta normal seralardan daha az masraf ile kat ve kat ürün hasadı yapılmaktadır. Bu seralar modern sera yapımı alanına faaliyet göstermektedir.

Modern Seralarda Hızlı Anahtar Teslimi

Firmamız lider ve öncü bir firmadır. Sera konularında faaliyet gösterilebilen firmamız her türlü sera yapımı konusunda hızlı anahtar teslimatı yapılabilmektedir. Sizlerde firmamıza gelerek her türlü sera ekipman ve sera malzemelere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile sizlerde firmamızdan yardım alabilirsiniz. Modern sera yapımı konusunda uzman kadromuzla hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın