Müstakil eviniz, bahçeleriniz ve 10 metrekare ve daha geniş teras ve özel alanlar için küçük sera yapımı uygulamalarımız son hızıyla devam etmektedir. Hizmetler yetiştirmek istediğiniz bitki ve sebze türlerine bağlı olarak özellik ve yapım değişkenliği göstermektedir.

Küçük seralar boyut ve ölçü olarak büyük tip seralardan küçük olsa dahi içerisinde kullanılabilecek sera sistemleri, sulama yöntemleri, gübrelemesi ve diğer bütün etkenleriyle büyük boy seralar kadar teknolojik ve hatta daha fazla teknolojiye sahip olabilir.

Verimli bir şekilde seracılık ve bitki yetiştiriciliği yapmak istiyorsanız seranızın boyutları ne olursa olsun projelendirmesi ve kurulumu profesyonel eller tarafından yapılmalıdır. Yanlış bir yapı boşa verilen maddi manevi emek demektir. Doğru bir yapı ise profesyonel bir sera ve kaliteli seracılık demektir.

Isıtmalı, soğutmalı, topraksız, modern ve son teknolojilere sahip en verimli seracılık uygulamaları sağlamaktayız. 10 dönüme kurulan seradaki teknolojiyi 10 metrekarelik seraya da uygulayabiliyoruz. Profesyonel modern sistem ve otomasyonlara da sahip olabilen küçük mini sera yapımı hizmetleri hakkında bilgi almak ve faydalanmak için 7/24 müşteri hizmetleri hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

2 Yorum “Küçük Sera Yapımı”

  • Merhabalar Murat Bey,

    Tabi ki ilgili konu hakkında sizlere yardım ve hizmette bulunabiliriz. Taleplerinizi “0850 304 0 245” numaralı 7/24 müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz. Sizlerle konu ile ilgili tüm bilgiler ve hizmet detayları telefonda verilecektir.

    İyi günler dileriz
    Hobiserasi.net

Bir Cevap Yazın